MKDREW

Płyty sosnowe klejone

Płyty sosnowe klejone  to specjalny rodzaj drewnianych płyt konstrukcyjnych składających się z warstw drewna sosnowego, które są połączone za pomocą kleju. Proces klejenia zwiększa wytrzymałość oraz   stabilność drewna, co sprawia, że są one bardziej odporne na zmienne warunki atmosferyczne i obciążenia mechaniczne.

Płyty sosnowe klejone  znajdują bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie i stolarstwie. Głównie są wykorzystywane do produkcji belek, kantówek, płyt warstwowych, drewnianych schodów, drzwi, mebli i innych elementów konstrukcyjnych.

Cechuje je  znacznie większa wytrzymałość w  porównaniu do jednolitych desek drewnianych. Dlatego też idealnie nadają się do różnego typu konstrukcji  w których wymagana jest  solidność surowca czy materiału. 

Zamów darmową wycenę

Darmowa orientacyjna wycena w ciągu 24 godzin. 

Zamów Wycenę

Płyta sosnowa klejona producent

Jesteśmy doświadczonym już  producentem płyt sosnowych klejonych, oferującym sprawdzone rozwiązania dla branży budowlanej i stolarskiej. Nasza firma kładzie duży nacisk na wysoką jakość surowców i sprawdzone technologie produkcyjne, aby dostarczać klientom produkty spełniające najwyższe standardy.

Nasze produkty powstają  z najwyższej  ale i sprawdzonej jakości drewna sosnowego, zapewniając  jej trwałość w użytkowaniu. 

Jako producent płyty sosnowej klejonej zależy nam na spełnieniu oczekiwań naszych klientów, dlatego często dostosowujemy nasze produkty pod wymogi określonego odbiorcy.  Korzystamy tylko  z drewna pochodzącego z zrównoważonych źródeł dbając tym samym o aspekty ekologiczne. Nasze płyty klejone sosnowe znajdują zastosowanie w różnych obszarach, od budownictwa po meblarstwo . Często zaopatrujemy największe firmy meblarskie w Polsce.

Klejonka sosnowa

Klejonka sosnowa to oczywiście inna nazwa płyty klejonej z sosny którą produkujemy od wielu lat . Nasza klejonka sosnowa  powstaje poprzez łączenie i klejenie mniejszych elementów drewnianych. . Co ważne  klejonka charakteryzuje się naturalnym urokiem drewna sosnowego, a to z kolei  nadaje projektom ciepłego i przyjemnego wyglądu.

Rozmiary naszych klejonek  dostosowywane są pod dane zamówienie i Klienta  który ma już dla produktu konkretne zastosowanie.